Drzwi dębowe COUNTRY FLASH

Drzwi dębowe COUNTRY FLASH DARK
7 stycznia 2020
Drzwi dębowe COUNTRY GOLD
7 stycznia 2020

Drzwi dębowe COUNTRY FLASH

br> Model Country Flash to drzwi zewnętrzne dębowe, gdzie prostota eksponuje piękno drewnianych desek. Skromność nie oznacza jednak banalności. Duże drewniane deski są najbardziej charakterystyczną cechą tych drzwi. Drzwi wejściowe dębowe charakteryzują się niepowtarzalnością słoi i przebarwień drewna, a specjalne ręczne postarzanie przypomina o naturalnym pochodzeniu materiału, jakim jest dąb. Niepowtarzalna faktura drewnianych desek zyskuje uznanie nawet najbardziej wymagających Klientów. Wybór drewnianych drzwi to zawsze mądra i bezpieczna inwestycja.

Drzwi tej klasy proponujemy tym klientom, którym szczególnie bliska jest oryginalność natury połączona z komfortem na wysokim poziomie, prestiżu oraz wtopienia piękna natury w kompozycję swej posesji, willi.

Zdając sobie doskonale sprawę z tego, iż to właśnie drzwi należą do tych elementów domów, na które zazwyczaj w pierwszej kolejności zwracają uwagę Państwa goście, dokładamy wszelkich starań, by kształt, forma oraz design drzwi korelował z Państwa wykwintnym gustem, oraz świetnie prezentowały się jako wizytówka Państwa domu.

Prezentowane Państwu drzwi Country Flash to produkt ekskluzywny, który mimo wyglądu rodem z zamierzchłej przeszłości posiada atrybuty stanowiące o dość znacznej odporności na czynniki atmosferyczne, wypaczenia oraz upływu czasu dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz technologiom firmy Revia.

Na tych drzwiach nigdy się nie straci, raz zakupione służą już na całe życie ciesząc swą niepowtarzalnością i podkreślając prestiż domu oraz jego właścicieli. To drzwi wykonane z najwyższego gatunku dębowego drewna litego.


Czym wyróżniają się drzwi Revia ?

Drzwi zewnętrzne Country Flash cechuje unikatowe zwornictwo, doskonała jakość wykonania z dbałością o każdy szczegół, by nasi klienci mieli pewność, że drzwi nie zawierają ukrytych wad, które nie obejmowała by gwarancja. Tworząc produkty ekskluzywne nie ma mowy o szablonowej produkcji, tutaj każdy detal jest istotny, bowiem właśnie one wyrażają naszą rzetelność odwzorowaną w produktach Revia.

Dokładamy wszelkich starań, by drzwi Revia dawały zadowolenie, bowiem właśnie zadowolenie naszych klientów to doskonała rekomendacja.


Prosimy pamiętać, że realizujemy indywidualne zamówienia „na wymiar” oraz według Państwa oczekiwań i życzeń.

Drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe na każdy wymiar w dowolnej kolorystyce wraz z ościeżnicą

wykonane z litego drewna dębowego suszonego do wilgotności zewnętrzne 12-14 %, klejonego warstwowo – zabezpieczenie przed wypaczaniem, celem minimalizacji naturalnych naprężeń drewna

termoizolacyjne, ocieplone od wewnątrz pianką poliuretanową

skrzydła drzwiowe bezsęczne, łączone na czopy

grubość drzwi 70mm

wymiary ramy ościeżnicy: szerokość:10/ grubość: 7 cm

zamontowane 3 zawiasy, umożliwiające regulacje skrzydła w trzech płaszczyznach

zamek listwowy , czteropunktowy, dwuwkładkowy (jedna wkładka z motylkiem)

system antywyważeniowy tzw. wręg francuski

drzwi wzmocnione profilem aluminiowym 25x15 mm

na całym obwodzie skrzydła, ościeżnicy i w progu zamocowana uszczelka akrylowa

malowane farbami akrylowymi wodorozcieńczalnymi wielowarstwowo, odpornymi na czynniki zewnętrzne, nie zakrywając pięknego rysunku drewna

wszystkie lakiery użyte do produkcji są ekologiczne, najwyższej jakości firmy GORI

dekoracyjna, praktyczna kołatka

dowolna kolorystyka dębu

wszystkie elementy użyte do produkcji drzwi typu: zamki, wkładki, zawiasy, klamka, kołatka itp., są atestowane odpowiednimi certyfikatami Instytutu Techniki Budowlanej

Masz pytania?