O nas

REVIA to w 100% dębowe drzwi i meble!


"Wydobywamy w drewnie to co najcenniejsze, naturalne piękno i trwałość…"
Robert Raźniak


Jesteśmy firmą stolarską, której historia rozpoczęła się w 1998 roku. Specjalizujemy się w produkcji mebli z litego drewna. W ofercie posiadamy nie tylko eleganckie deski podłogowe i schody z litego drewna, ale także meble dębowe oraz drzwi drewniane. Nasze wyroby wyróżniają się solidnym i rzetelnym wykonaniem, dzięki któremu są trwałe, funkcjonalne, ponadczasowe, ekskluzywne i po prostu piękne.


Firma Revia doskonale łączy elementy minionych epok z nowoczesnym designem. Nasze wyroby z pewnością spodobają się wszystkim, którzy za pomocą gustownego mieszania epok pragną podkreślić, że nowoczesność w najczystszej postaci już im nie wystarcza. Oczekują od mebli z jednej strony możliwości wyrażenia swojego stylu, z drugiej natomiast szansy na ukazanie własnej zamożności.


Produkowane przez naszą firmę meble są przeznaczone do luksusowych pomieszczeń, a elementy dekoracyjne wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów, biorąc pod uwagę ich upodobania. Za pomocą mebli z drewna litego można uzyskać wyjątkowy wystrój wnętrza oraz podkreślić jego charakter, nastrojowość i niepowtarzalny urok.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Masz pytania?