Kuchnie dębowe REVIA

Drzwi dębowe COUNTRY SIMPLE
7 stycznia 2020
Łóżka dębowe REVIA
7 stycznia 2020

Sylowa kuchnia dębowa


Kuchnia dębowa na wymiar o kształtach i formie, jakich nie ma w katalogach, dębowe kuchnie klasyczne, stylowe oraz... bajkowe – stworzymy wyjątkowe meble kuchenne dębowe na wymiar dla Państwa wymarzonego projektu - kuchnię inną niż wszystkie. A jeżeli Państwo sobie tego zażyczą dodamy luksusu i nutkę ekstrawagancji, a to wszystko zgodnie z Państwa gustem i upodobaniem. Posiadamy wiedzę i technologię, która pozwoli nam przekuć Państwa fantazję w rzeczywistość.


Spośród wielu firm oferujących kuchnie na wymiar, możesz wybierać takie, które kuszą ceną, rabatem i zniżką. Tak naprawdę jednak, kiedy chodzi o wykonanie mebli kuchennych, liczy się przede wszystkim wysoka jakość połączona z profesjonalizmem.


NASZE KUCHNIE PROJEKTUJEMY… WYCENIAMY… MONTUJEMY

ZABUDOWA CIĄGŁA LUB WOLNO STOJĄCA

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA KUCHNI 30 DNI

WRAZ Z MONTAŻEM

W czasie procesu produkcyjnego meble dębowe są poddawane specyficznej obróbce mechanicznej i ręcznej, co pozwala na wydobycie z zastosowanego do produkcji dębu głębię naturalnej struktury drewna.


I właśnie dlatego, dzięki technologii wymagającej dużego nakładu pracy ręcznej oraz stosowania trwałych materiałów (tarcica dąb) i wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, każdy mebel jest niepowtarzalny i posiada indywidualny charakter.


Masz swój pomysł na stylową kuchnię dębową ?


Jeżeli tak prosimy nam przesłać swój szkic z wymiarami , a my natomiast go wycenimy i oddzwonimy w tym samym dniu. info@meblerevia.com

Masz pytania?